Ventas Balss, 14. janvāris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Nedēļas nogalē ikviens aicināts ļauties spēles priekam un aizraujošai pastaigai Piejūras brīvdabas muzejā, kur tiek piedāvāts izspēlēt spēli Noķer savu zivi!.

Ventspils un novada iedzīvotāji protestē pret jauniem vēja elektrostaciju parku būvniecības projektiem. Savukārt tie, kas jau tagad dzīvo līdzās vēja ģeneratoriem vai kuriem ir līdzīga pieredze, stāsta par vēja enerģijas kaitīgo ietekmi uz veselību un pašsajūtu.

Jau piekto nedēļu Ventspils uzņēmēji īpašā veidā pateicas pilsētas mediķiem par nesavtīgo darbu pārslodzes apstākļos. Akcijai aicināti pievienoties arī citi labdari.

Aizvadītajā nedēļas nogalē, kad spēkā bija komandantstunda, Ventspils pusē pieņemti 40 lēmumi par administratīvo procesu uzsākšanu. Tai skaitā naudas sodus izpelnījušies trīs vīrieši, kuri mājsēdes laikā atradās nevis mājās, bet gan pārvietojās automašīnā. Viņi it kā no makšķerēšanas braukuši uz savām dzīvesvietām.

Pēc gandrīz mēnesi ilgas pauzes atsācies Latvijas hokeja Virslīgas čempionāts, kura mačos laukumā devušies arī ventspilnieki, turklāt arī tiekot pie rezultativitātes punktiem.

Ventas Balss arhīvs

27. janvāris
26. janvāris
22. janvāris
21. janvāris
20. janvāris
19. janvāris
15. janvāris
14. janvāris