Ventas Balss, 1. decembris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijas Republikas tiesībsargs sadarbībā ar apvienību Apeirons un Latvijas Nacionālo bibliotēku rīko konkursu Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam, kurā šogad izcelti arī ventspilnieki.

Sporta un aktīvās atpūtas bāzes skārusi virkne valsts noteikto ierobežojumu, tomēr peldbasainu darbība nav apturēta.Arī ventspilniekiem ir iespēja apmeklēt Ūdens piedzīvojumu parka lielo baseinu, kurā rūpīgi tiek ievēroti visi drošības pasākumi.

Modes mākslinieces Annas Elizabetes Kasparsones radītie tērpi iekļauti starptautiskā izstādē Global Qipao Invitational Exhibition 2020 Hangžū, Ķīnā.

Viens no objektiem, kas papildinās Piejūras brīvdabas muzeja šaursliežu dzelzceļa ekspozīciju, būs 3. klases pasažieru vagons. Patlaban turpinās vēsturiskā vagona restaurācija.

Biedrības MX Jūrkalne vadītājs ir Guntis Spade. Skaistajā pagastā pie jūras viņš dzīvo 48 gadus, tātad visu mūžu, tāpēc ir saprotama Gunta vēlme iesaistīties sabiedriskajās aktivitātēs, lai Jūrkalnē vienmēr būtu, ko darīt.

Ventas Balss arhīvs

27. janvāris
26. janvāris
22. janvāris
21. janvāris
20. janvāris
19. janvāris
15. janvāris
14. janvāris