Ventas Balss, 25. novembris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Aizvadītajā nedēļas nogalē, iespējams, pārgalvīga braukšana bēdīgi beigusies diviem BMW vadītājiem. Viņu spēkrati sadauzīti lupatu lēveros, klāt pieķerot žogus un ceļa zīmes.

Šonedēļ veikta patīkama procedūra – mežā noskatīta, uz pilsētu atvesta un Lielajā laukumā uzstādīta pilsētas galvenā svētku egle.

Otro gadu pēc kārtas par 3x3 basketbola Pasaules tūres posma uzvarētāju Dohā kļuva labākais Latvijas kvartets ar ventspilnieku Kārli Lasmani sastāvā, turklāt tieši viņam finālā padevās ne vien produktīvākais sniegums, bet arī uzvaru nesošais metiens.

Vējainos laika apstākļos, bet lieliskā noskaņojumā Kuldīgas ielas galā svinīgi uzsākta Gāliņciema bibliotēkas un daudzfunkcionālā pakalpojumu centra būvniecība.

Jaunās sezonas pirmās divas spēles ASV studentu hokeja čempionātā aizvadījusi Mareka Mitena pārstāvētā Augšezera Universitātes Lakers komanda, savā laukumā tiekot pie uzvaras un neizšķirta.

Šomēnes pilteniece Sanita Ālīte uzsāka sadarbību ar veikaliem Ventspilī un Talsos, piedāvājot pašas gatavotas sukādes. Viņai padomā arī citi produkti, lai ikvienu dārzeni, augli un ogu varētu izmantot tā, lai nekas nepaliktu pāri.

Ventas Balss arhīvs

27. janvāris
26. janvāris
22. janvāris
21. janvāris
20. janvāris
19. janvāris
15. janvāris
14. janvāris