Ventas Balss, 24. novembris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Livonijas ordeņa pilī apskatāma jauna Ventspils muzeja krājuma izstāde, kas ir veltīta vienai no savulaik greznākajām ielām mūsu pilsētā – Vasarnīcu ielai.

Kurzemes rajona tiesa notiesājusi divus rūdītus zagļus, kas vairākkārt apzaguši Ventspils veikalus. Viņiem kārojās bez maksas piedzerties.

Atšķirībā no ārkārtējās situācijas pavasarī, šoreiz koncertzāle Latvija pieņēma lēmumu atcelt visus pasākumus, kuriem bija jānotiek no 9. novembra līdz 6. decembrim, informēja koncertzāles Latvija mākslinieciskais vadītājs Miks Magone.

Tārgales folkloras kopas "Kāndla" dziedātājai Helgi Daubarei piešķirts Latvijas Nacionālā kultūras centra Atzinības raksts. Viņa apbalvota par ilggadēju, godprātīgu un radošu ieguldījumu lībiešu nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā, popularizēšanā un tālāknodošanā.

Pie otrā panākuma Čempionu līgā tikuši Tsmoki basketbolisti, turklāt šoreiz uzvarot viesos, bet lielāko pienesumu sarūpēja ventspilnieku duets Toms Leimanis un Klāvs Čavars, pa diviem sametot gandrīz pusi no komandas punktiem.

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem tika pasniegti apbalvojumi. Īpaši godināti arī vairāki ventspilnieki.

Ventas Balss arhīvs

27. janvāris
26. janvāris
22. janvāris
21. janvāris
20. janvāris
19. janvāris
15. janvāris
14. janvāris