Ventas Balss, 28. oktobris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Divu piecstāvu māju Talsu ielā 48 un 59 iedzīvotāji ar lielu nepacietību gaidīja savu iekšpagalmu labiekārtojumu. Pasākumā, kas bija veltīts darbu pabeigšanai, piedalījās aptuveni 50 šo daudzstāvu māju iedzīvotāji.

Pie sava ceturtā panākuma piecos mačos tikuši BK Ventspils basketbolisti, kas savā laukumā ar 113:90 pieveica Valmiera Glass/ViA, turklāt Kamerons Randls izcēlās ar 40 punktiem.

Covid-19 dēļ uzliktie ierobežojumi negatīvi ietekmē daudzas uzņēmējdarbības jomas, toskait naktsdarbs iet secen taksistiem.

FK Ventspils futbolisti šīs sezonas pēdējā Virslīgas Kurzemes derbijā savā laukumā piekāpās liepājniekiem ar 0:2, abus vārtus ielaižot otrajā puslaikā.

Kultūras centrā aizvadīts pirmais cikla Svētki, šodien atkal svētki… pasākums, kurā teātra vēstures lappusēs ieskatījās un atmiņās par teātri kavējās Uldis Grīnbergs.

Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā ar panākumiem noslēgusies divus gadus ilgs sagatavošanas darbs, radot Baltijā pirmo jaunu produkciju prototipēšanas laboratoriju. Tās atklāšana ir VATP un uzņēmuma Aspired kopīgu pūliņu darba rezultāts.

Ventas Balss arhīvs

24. novembris
20. novembris
19. novembris
17. novembris
13. novembris
12. novembris
11. novembris
10. novembris