Ventas Balss, 27. oktobris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspilī dzīvo vislielākā romu diaspora Latvijā. Un viņiem sociāla rakstura problēmas biežāk nekā citas. Tādēļ arī rūpju romu mediatorei, kas darbojas Kultūras ministrijas paspārnē, Maldai Avramenko nekad netrūkst. Viena no aktuālām problēmām – HIV inficētie.

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā FK Ventspils futbolisti viesojās pie Jelgavas komandas un nedz pamatlaikā, nedz pagarinājumā nespēja izmantot daudzos momentus, tomēr izcīnīja uzvaru pēcspēles sitienu sērijā.

Kādam autovadītājam ir jāšķiras no teju pieciem tūkstošiem eiro par senas avārijas izraisīšanu.

Bucher Municipal turpina atbalstīt Ventspils Augstskolas studentus. Šajā studiju gadā uzņēmums stipendiju piešķīris Edmundam Zālītim.

Kolēģi Piltenes vidusskolā skolotāju Olitu Doniņu raksturo kā pedagoģiskās meistarības paraugu. Savu darbu viņa dara ieinteresēti, mierīgi un nosvērti, bieži palīdzot citiem un ļaujot viņiem justies novērtētiem un saprastiem.

Pagājušajā ceturtdienā SIA «Ventspils nafta» termināls teritorijā tika rīkotas civilās aizsardzības mācības. Informācija par notiekošajām mācībām tika paziņota portālā ventasbalss.lv, kā arī sociālajos tīklos, bet, kā jau nereti gadās šādos gadījumos, ne vienmēr cilvēki pievērš uzmanību ziņām un, nepārliecinājušies par notiekošo, ceļ trauksmi.

Ventas Balss arhīvs

24. novembris
20. novembris
19. novembris
17. novembris
13. novembris
12. novembris
11. novembris
10. novembris