Ventas Balss, 20. oktobris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils novada teritoriju grib piebāzt ar pasaulē visaugstākajām vēja turbīnām. Dažādās izstrādes stadijās atrodas vairāki vēja elektrostaciju parku izbūves projekti, no kuriem labumu gūs tikai zemes īpašnieki un turbīnu ražotāji. Novada iedzīvotāji ir apņēmības pilni nepieļaut milzīgo turbīnu izvietošanu pagastos.

Pagājušajā nedēļā pastiprinātie drošības noteikumi Covid-19 izplatības ierobežošanai nav apturējuši pilsētas sporta un atpūtas bāzu darbību, jo tās joprojām pieejamas individuālajiem apmeklētājiem.

Ventspils novada pašvaldība noslēgusi līgumu par Ugāles tautas nama Gaisma pārbūvi, bet jaunā izkatā kultūras iestāde varētu sākt darbu apmēram pēc diviem gadiem.

Sākusies balsošana konkursā par ģimenei draudzīgāko pašvaldību. Savu viedokli iedzīvotāji aicināti paust līdz 12. novembrim.

Ja kāds izdara pašnāvību, sabiedrībai parasti ir interese, kāpēc tā noticis. Viens metas nosodīt, sakot, ka šādi rīkojas tikai gļēvi un bezatbildīgi cilvēki, bet cits ciena aizgājēja vēlmi atstāt šo pasauli labprātīgi.

Ventas Balss arhīvs

24. novembris
20. novembris
19. novembris
17. novembris
13. novembris
12. novembris
11. novembris
10. novembris