Ventas Balss, 16. oktobris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vietējie makšķernieki uztraucas, ka var zaudēt iespēju makšķerēt Ventā pie Ostas kapteiņa dienesta, kur ķeras butes. Pašvaldības policija sākusi viņus dzenāt no ierastās makšķerēšanas vietas. Tur makšķerē pārsvarā pensionāri, kuri uzskata, ka atpūta svaigā gaisā stiprina viņu veselību.

Rīt atsāksies futbola Virslīgas čempionāts, kurā tikai svarīgās spēles atlikušas FK Ventspils komandai, bet divas nākamās parādīs, uz ko šajā sezonā ventspilnieki vēl var cerēt.

Pēc stingrāku drošības prasību stāšanās spēkā uz laiku apturēta daudzu sacensību norise, jo līdz novembra sākumam atļauti tikai starptautiskie mači un augstāko līgu komandu sporta sacensības pieaugušajiem. Līdzīgi ierobežojumi ir arī treniņiem iekštelpās.

Kāds ventspilnieks vērsās Kurzemes rajona tiesā, sūdzoties, ka viņš divas reizes sodīts par vienu un to pašu pārkāpumu.

Ir sācies viens no pēdējiem posmiem iecerēto darbu plānā, lai uzlabotu satiksmi un mainītu ierasto kustības shēmu Ventas tilta kreisā krasta rotācijas aplī.

Šogad Ventspils teātrim aprit 75 gadi. Jubilejas sezonā ieplānoti vairāki intriģējoši pasākumi, kuros teātra režisori un aktieri ieskatīsies teātra vēstures lappusēs.

Ventas Balss arhīvs

30. oktobris
29. oktobris
28. oktobris
27. oktobris
23. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris