Ventas Balss, 1. oktobris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Aicinājums var atnākt pie cilvēka jebkurā vecumā. Andrejs Virbulis savā dzīvē ir nodarbojies ar daudz ko – remontējis kuģus, lokomotīves, automašīnas. Ar savu aicinājumu, kas kļuvis par dzīvesveidu, viņš sastapās apmēram pirms 20 gadiem. Kopš tā laika viņa dzīves piepildījums ir stikls.

Izsludināts konkurss par kurināmā reģenerācijas iekārtu piegādi un ar to saistītās infrastruktūras izveidi Talsu ielā 69, lai veiktu sadzīves atkritumu pārstrādāšanu kurināmajā.

Zūru pamatskolas 7. klases skolniece Dita Siliņa izpelnījusies augsto 2. vietu Vislatvijas skaļās lasīšanas sacensības nacionālajā finālā.

Jau šodien jaunās sezonas pirmo maču aizvadīs Ventspils Augstskolas/Spara basketbolisti, turklāt spēlējot savā laukumā, bet sestdien čempionāta pirmais mačs gaida arī BK Ventspils, kas viesosies Liepājā.

Ventspils kinoteātrī Rio pagājušajā nedēļā aizvadīts pirmais animācijas filmas Mans mīļākais karš seanss un tikšanās ar radošās grupas pārstāvjiem – scenārija autori un režisori Ilzi Burkovsku-Jakobsenu un producentu Gunti Trekteri.

Par godu Popes pagasta, Popes skolas un baznīcas apaļajām jubilejām nākamajā gadā, Ventspils novada fotoapvienība Kursa īsteno apjomīgu projektu, kura laikā iemūžina un izdzīvo pat vairāk nekā 200 gadu senas izjūtas.

Ventas Balss arhīvs

30. oktobris
29. oktobris
28. oktobris
27. oktobris
23. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris