Ventas Balss, 29. septembris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ekskursiju kuģīša Hercogs Jēkabs smaidīgo kapteini Osvaldu Zemeli pazīst daudzi ventspilnieki un pilsētas viesi. Jau 25 gadus viņš ir nešķirams ar kuģīti, ar kuru vasarā pa Ventu vizina desmitiem tūkstošu pasažieru. Nesen kapteinis nosvinēja savu 80. jubileju, apgalvojot, ka joprojām jūtas mundrs.

Biedrības Basketbola klubs «Ventspils» biedru pilnsapulcē tika ne tikai lemts par kluba darbību jaunajā sezonā un mērķiem tajā, bet arī veiktas izmaiņas padomes sastāvā un ievēlēts jauns kluba prezidents.

Ventspils Pašvaldības policijas priekšnieka amatā apstiprināts Ojārs Rudzītis. Viņš sola turpināt tās galveno misiju, lai iedzīvotāji justos labi un droši.

Ances pagastā, klātesot būvniecībā iesaistītajām personām un vietējās pamatskolas audzēkņiem, arī viesiem, svinīgi atklāja labiekārtoto sporta laukumu.

Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālu pārliecinoši pārvarējuši FK Ventspils futbolisti, kas viesos ar 4:0 pieveica 1. līgas līderus Daugavpils Lokomotīves spēlētājus, bet visi nākamās kārtas dalībnieki kļūs zināmi šonedēļ.

Strādājošie iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem var pieteikties mācībām pieaugušo izglītības projektā, lai pilnveidotu jau esošās profesionālās zināšanas vai apgūtu ko pavisam jaunu. Ventspilī tiek piedāvātas 24 izglītības programmas.

Ventas Balss arhīvs

30. oktobris
29. oktobris
28. oktobris
27. oktobris
23. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris