Ventas Balss, 25. septembris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Svētdien 20. šīs sezonas maču aizvadīs FK Ventspils, kas savā laukumā uzņems Virslīgas pastarīšus Tukums 2000/TSS futbolistus, un tā būs lieliska iespēja pietuvoties pirmajam trijniekam.

Pagājušajā nedēļā Austrālijas sabiedrību satricināja skandāls par policijas brutālo rīcību pret diviem iedzīvotājiem. Viens no cietušajiem ir ventspilnieks Oskars Sarkans.  

Livonijas ordeņa pilī izstādīti glezniecības plenēra Agrīnais reālisms 2020 laikā tapušie darbi. Izstāde būs apskatāma līdz 4. oktobrim.

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 12. klases audzēknis Rihards Anšics  absolvējis Junior Achievement Latvia organizēto Līderu programmu un ir gatavs pilnveidoties un sevi pierādīt arī turpmāk.

Herberta Dorbes muzejs ir vieta, kur nereti spalvas brāļi un māsas satiek savus esošos vai nākamos lasītājus. Šoreiz muzeja dārzs savedis kopā dzejnieku Andri Akmentiņu un 8. klases skolēnus.

Apgriezienus uzņem jaunā hokeja sezona, bet Ventspils hokejisti ar dažādiem panākumiem aizvadījuši mačus gan Latvijas turnīros, gan arī aiz valsts robežām.

Ventas Balss arhīvs

30. oktobris
29. oktobris
28. oktobris
27. oktobris
23. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris