Ventas Balss, 23. septembris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Neparastā sezonā pat ļoti labi noslēgusies motoklubam Rodeo, kas teicami veica Latvijas čempionāta pēdējo posmu Dobelē, nodrošinot savu 12. titulu komandu vērtējumā.

Neraugoties uz neveiksmīgiem iepriekšējiem mēģinājumiem atrast operatoru un piemērotu kuģi prāmju satiksmes atjaunošanai starp Ventspili un Igaunijas ostu Sāremā, salas pašvaldība nav atmetusi cerības un pat ir gatava subsidēt maršrutu.

Mazumtirdzniecības uzņēmums Lidl Latvija šonedēļ izsludinājis vairāk nekā 1000 vakances visā Latvijā, tostarp Ventspils veikals darbā aicina vairāk nekā 60 cilvēkus.

Smagā cīņā pie neizšķirti un punkta Rīgā tika FK Ventspils futbolisti, kas, pateicoties Jevgeņija Kozlova teicami izpildītajam soda sitienam un Konstantīna Mahnovska atvairītajai pendelei, spēlēja 1:1 ar RFS.

Pagājušās nedēļas beigās topošā Zinātnes un inovāciju centrā, Rūpniecības ielā 2, nosvinēja Spāru svētkus – ēkas augstāko punktu rotāja simbolisks vainags. Objekta būvniecība rit raitāk, nekā to paredz celtniecības grafiks, līdz tā nodošanai ekspluatācijā atlicis apmēram gads.

Ventas Balss arhīvs

23. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris
16. oktobris
15. oktobris
14. oktobris
13. oktobris