Ventas Balss, 15. septembris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils Pašvaldības policija aizturējusi divus vīriešus, kuri vardarbīgi aplaupīja kādu ventspilnieku.

Vasaru, kas pie mums bijusi grādu siltāka par normu, pamazām nomaina rudens, kas, pēc meteorologu prognozēm, turpinās aizsākto tendenci. Ilgtermiņa prognozes liecina, ka pirmais mēnesis, kad netiks novērota gaisa temperatūras novirze no normas, varētu būt decembris.

Rīt un parīt Ventspils teātris skatītāju vērtējumam nodos latviešu autores Aivas Birbeles lugas Sapņu pludmale iestudējumu.

Turpinot pirms 14 gadiem aizsāktu tradīciju, pašvaldības SIA Ventspils reiss arī šogad rīko autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkursu, kura laikā autobusu vadītāji demonstrē praktiskās iemaņas braukšanas disciplīnās un teorētiskās zināšanas ceļu satiksmes noteikumos.

Kārtējā tiesvedība apliecinājusi populārā teiciena «parāds nav brālis» zīmīgo domu. Kādam vīrietim savlaicīgi neatdots parāds pieaudzis 2,5 reizes.

Olimpiskā centra Ventspils stadiona teritorija pēdējās pāris desmitgadēs ir krietni mainījusies, parādījušies jauni objekti un pazuduši vai pārvietoti vecie, bet galvenais futbola laukums savu atrašanās vietu nav mainījis jau gadiem.

Ventas Balss arhīvs

23. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris
16. oktobris
15. oktobris
14. oktobris
13. oktobris