Ventas Balss, 14. augusts, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Covid-19 ietekmē cilvēki krietni aktīvāk iegādājas kucēnus un kaķēnus. Jaunie ģimenes mīluļi tiek gan pirkti no profesionāliem audzētājiem, gan arī ņemti no patversmēm.

Koncertzāles Latvija skatuve šonedēļ pārtapusi par analogo ierakstu studiju. Ieraksti rezultēsies ar divām vinila skaņuplatēm. Sesijās aicināti arī klausītāji.

Latvijas Jātnieku federācijas sporta centrā Kleisti divas dienas risinājās Latvijas čempionāts šķēršļu pārvarēšanā, no kura ar godalgām atgriezās arī jātnieku sporta kluba Demora pārstāvji.

Futbola klubs Ventspils savu 22. Eirokausu sezonu sāks ar spēli pret Moldovas klubu Dinamo-Auto, un tā būs pirmā reize, kad komanda tiksies arī šīs valsts pārstāvjiem.

Nesen Ventspils atzīmēja savu 730. dzimšanas dienu. Jubileja lika izvērtēt neatkarības trīs gadu desmitos sasniegto. Šajā laikā vērā ņemamas pārmaiņas notikušas visās pilsētas dzīves jomās, toskait – arī veselības aprūpē.

Vakardienas un šodienas laikrakstā Ventas Balss publicētais sludinājums aicina ventspilniekus piedalīties seminārā par vēja enerģijas potenciālu un reālijām Latvijā. Seminārs notiks Līvbērzē, Jelgavas novadā. Semināra laikā eksperti acīmredzot mēģinās pārliecināt par vēja enerģijas nekaitīgumu.

Ventas Balss arhīvs

23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
15. septembris
11. septembris
10. septembris