Ventas Balss, 13. augusts, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspilī paplašinājies piedāvājums izklaides braucieniem pa Ventu. Daudzus gadus kursējušajam ekskursiju kuģītim Hercogs Jēkabs un citiem peldošajiem līdzekļiem, kuri pārvadā pasažierus pa Ventu, tagad piebiedrojusies izklaides laiva Luise Charlotte.

Ventspils Atklātās hokeja līgas pārceltajās finālsacensībās sezonas līderu statusu apstiprināja Hokeja savienības komanda, izcīnot divas pārliecinošas uzvaras un saņemot čempionu kausu.

Pirmdien jūrā pazudis jaunietis. Viņu dziļumā ievilkušas viltīgās jūras straumes, kas augustā Ventspils piekrastē ir ierasta parādība.

Latvijas čempionāta otrajā posmā virves vilkšanā, kas risinājās Ventspilī, mājiniekiem Velkoņiem ne tikai neizdevās īstenot ieceri par trim pirmajām vietām, bet arī nācās samierināties ar trīs zaudētiem fināliem.

Kārtējās nepatikšanās iekūlies Ventspils uzņēmums SIA Katjuša-V.S. Pērn tas nelikumīgi izcirta vairāk nekā 100 kokus, bet šoreiz patvaļīgi pārbūvējis noliktavu.

Ventspilnieks Daniels Širmanis ieņēma piekto vietu starptautiskajā dziedātāju konkursā Slāvu bazārs Baltkrievijā, kas jaunajam solistam un viņa ģimenei sagādāja ne vien jaunu pieredzi, bet arī piedzīvojumus.

Ventas Balss arhīvs

23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
15. septembris
11. septembris
10. septembris