Ventas Balss, 12. augusts, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils Augstskolas profesoram, filoloģijas doktoram Jānim Sīlim pasniegts Latvijas prezidenta Cildinājuma raksts. Tas ir īpašs apbalvojums un atzinības izpausme par panākumiem Latvijas valsts labā.

Ventspils sērfotāju pludmalē ar šodienu jaunā un uzlabotā kvalitātē sākusi darboties kafejnīca Surf Saulīte, kas nedēļas nogalē cieta ugunsnelaimē.

Ventspils futbolisti Virslīgas 13. kārtā savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Spartaku, tā turpinot nezaudēto maču sēriju mājās, bet jau šīs nedēļas sākumā uzzināja Eiropas līgas 1. kvalifikācijas kārtas pretiniekus.

Kāds darbinieks no Ventspils uzņēmuma piesavinājies vairākus simtus tūkstošus eiro. Daļu no naudas viņš pazaudējis naktsdzīves laikā, kā arī nospēlējis spēļu automātos.

Īsti vasarīgos laika apstākļos aizvadīts jau 11. Vislatvijas nūjošanas festivāls, kurā piedalījās pārstāvji no dažādiem Latvijas klubiem un arī viesi no Lietuvas.

Ventspils novada pašvaldība jau atkal izsludinājusi vakanci uz Piltenes vidusskolas direktora amatu. Līdzšinējā direktore, kas šajā amatā bija vien nepilnu gadu, darbu uzteikusi.

Ventas Balss arhīvs

23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
15. septembris
11. septembris
10. septembris