Ventas Balss, 6. augusts, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Radošu iedeju bagāti, apņēmības pilni, darbīgi un čakli ir konkursa Pilsētas rota 2020 godalgotās 2. vietas laureāti, kas saimnieko Vārves ielā 32.

Piekto zaudējumu 12 Virslīgas spēlēs piedzīvojuši FK Ventspils futbolisti, kas nu jau kārtējo reizi noraidījumu dēļ nevarēja maču noslēgt pilnā sastāvā un no Valmieras atgriezās ar zāģi 0:3.

Par aptuveni 400 tūkstošiem eiro tiks veikta laivu nojumes būvniecība Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā. Ir noslēgts līgums ar būvuzņēmēju.

Daļai skolēnu vasaras atpūta jau beigusies, jo pēdējo mēnesi pirms jaunā mācību gada tie pavada darbā, gūstot jaunu pieredzi un pelnot savu naudu.

Sestdien Ventspilī risināsies Latvijas čempionāta otrais posms virves vilkšanā, kurā Velkoņa komanda mēģinās kāpt uz goda pjedestāla pirmā pakāpiena visās trīs svaru klasēs.

Pašreizējā plānošanas periodā 2016.–2022. gadam uz ES grantiem energoefektivitātes projektu līdzfinansēšanai pretendē 13 Ventspils nekustamo īpašumu virzītie daudzdzīvokļu māju siltināšanas projekti. No tiem Attīstības finanšu institūcijā Altum ir apstiprināti astoņu ēku būvdarbu iepirkumu konkursu rezultāti.

Ventas Balss arhīvs

23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
15. septembris
11. septembris
10. septembris