Ventas Balss, 5. augusts, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pirms Ventspils 730. dzimšanas dienas vienā no mūsdienu vērienīgākā objekta – Zinātnes un inovāciju centrs – pamatos tika svinīgi iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Objektam jākļūst par vienu no mūsu pilsētas mūsdienīguma simboliem.

Beidzot pa īstam startējusi Latvijas motokrosa sezona, jo Alojas trasē aizvadīts pirmais valsts čempionāta posms, kurā Rodeo komandai divas individuālās uzvaras un otrā vieta komandu vērtējumā.

Valsts nozīmes kultūrvēsturiskais piemineklis Ventspils apkaimē – Pasiekstes dzirnavas Vārves pagastā – ir atdzimis, pateicoties Veinbergu ģimenes pūliņiem. Atjaunotajās dzirnavās atvērts krogs, kur valda senatnīguma aura, bet drīzumā sniegs arī plašus izmitināšanas pakalpojumus.

Kādai sievietei liegta atpūtas namiņa būvniecība piejūras ciematā. Lieguma iemesls – viņas zemes gabals ir mazāks par trim hektāriem.

Pašvaldības SIA ŪDEKA šovasar veikusi vērā ņemamu infrastruktūras pilnveidi savā notekūdeņu attīrīšanas sistēmā gan pilsētas galvenajās kanalizācijas sūkņu stacijās Muitas ielā un Lāčplēša ielā, gan Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu kompleksā Dzintaru ielā.

Sestdien, kad pilsēta svinēja savu 730. dzimšanas dienu, ikviens interesents bija aicināts uz poļu pianistes un mūzikas autores Hania Rani solokoncertu, kas tika aizvadīts uz Dāvida Kļaviņa speciāli koncertzālei Latvija radītajām klavierēm 470i.

Ventas Balss arhīvs

23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
15. septembris
11. septembris
10. septembris