Ventas Balss, 4. augusts, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Aizvadītajā nedēļā noslēdzās pašvaldības rīkotais konkurss Pilsētas rota 2020 – žūrija izvērtējusi desmit finālistu dārzus un svētku laikā apbalvoti godalgoto vietu ieguvēji.

Valsts kārtējo reizi izsola valsts nozīmes arhitektūras pieminekli – ēku Kuģinieku ielā 2, Ventspilī. Otra Mūzikas vidusskolas bijusī ēka Pils ielā 38 nesen nonākusi pie jaunā īpašnieka par 99 700 eiro.

Apmeklējot dažādas instances un negūstot tur vēlamo atbalstu un palīdzību, ventspilnieki nereti vēršas laikraksta redakcijā, cerot tikt uzklausīti un sadzirdēti. Daudzos gadījumos nākas konstatēt, ka problēmas atrisināšanai vajag pavisam nedaudz – pacietību, uzmanību, gatavību sadarboties.

Titulētā Latvijas svarcēlāja, ventspilniece Rebeka Koha savā Instagram kontā nesen publiski paziņoja, ka pievērsusies islāma ticībai un ka līdz ar šo notikumu viņas dzīvē ir sācies jauns un skaists posms.

Kā skaista odziņa uz kūkas ir pilsētas svētku ieskaņā Galvenajā bibliotēkā atvērtā Ieviņas Ziemanes krāšņi dekorēto krūzīšu izstāde.

Kāda dzīvokļa īpašniece kaimiņam pieprasījusi segt četrus tūkstošus eiro lielus zaudējumus par dzīvokļa applūdināšanu. Tiesa zaudējumu apmēru samazināja.

Ventas Balss arhīvs

23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
15. septembris
11. septembris
10. septembris