Ventas Balss, 14. jūlijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Popē reģistrētās Ventspils novada biedrības Popes muiža un Siets virza iniciatīvu atjaunot vēsturisko verandu, kas kādreiz bija piebūvēta pie Popes muižas kungu mājas, kur tagad atrodas pamatskola. Gatava ir vēsturiskās verandas skice un jau tiek plānota ziedojumu vākšana celtniecībai.

Šīs nedēļas nogalē startēs Latvijas profesionālā 3x3 basketbola līga Top Gun, kuras pirmais turnīrs sestdien un svētdien notiks tieši Ventspils jaunajā laukumā.

Digitālā centra un Gāliņciema bibliotēkas pārstāves, iesaistoties Latvijas Drošāka interneta centra Drossinternets.lv projektā, līdzdarbojušās spēles Pilsētas ABC izstrādē, kurā iekļauti fakti arī par Ventspili.

Agnese un Kaspars Kļaviņi Staldzenē iekopuši lavandu lauku, kurā patlaban zied vairāk nekā četri tūkstoši stādu. Savu saldeni smaržojošo un gaumīgi iekārtoto paradīzes nostūrīti viņi nodēvējuši par House of Lavender.

Rīt ceļā dosies kampaņas Mana jūra zaļās ekspedīcijas komanda, lai veiktu Baltijas jūru un piekrasti piesārņojošo atkritumu monitoringu. Dalībai piekrastes sakopšanas talkā aicināts pieteikties ikviens brīvprātīgais.

Ventas Balss arhīvs

14. augusts
13. augusts
12. augusts
11. augusts
7. augusts
6. augusts
5. augusts
4. augusts