Ventas Balss, 9. jūlijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils smiltīs vairākas dienas saimniekoja Latvijas pludmales volejbola čempionāta dalībnieki, izspēlējot pirmo posmu jauniešu un pieaugušo konkurencē.

Šīs nedēļas nogalē Ventspilī tiks atzīmēti Jūras svētki. Ņemot vērā pulcēšanās ierobežojumus, šogad svētki notiks citādāk, bet solās būt ne mazāk priecīgi un baudāmi.

Sporta namā Centrs aizvadīts sporta skolas Spars atklātais čempionāts svarcelšanā, un iespēju atgriezties sacensību režīmā izmantoja 37 dalībnieki no Liepājas, Saldus, Dobeles, Ludzas un Daugavpils.

Šobrīd pilsētas apstādījumos un privātmāju dārzos krāšņi zied rozes, priecējot ar savu smaržu, krāsu un formu bagātību. Ir īstais laiks noskaidrot būtiskāko par rožu audzēšanu.

Autoceļa Ventspils–Liepāja malā Jurkalnē netālu no gājēju pārejas un tautas nama atkal ir uzstādīts kārtības sargs, vārdā Asais Valdiš.

Ar valsts kausa izcīņas pirmo posmu, kas risinājās pie kaimiņiem lietuviešiem, beidzot startējusi Latvijas virves vilkšanas sezona, kurai gatavas gan izrādījās vien trīs komandas.

Ventas Balss arhīvs

14. augusts
13. augusts
12. augusts
11. augusts
7. augusts
6. augusts
5. augusts
4. augusts