Ventas Balss, 8. jūlijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Tradicionālie baltkrievu kultūras svētki No Līgo līdz Kupalai šogad notika neierastā formātā, taču tas nemazināja ventspilnieku interesi par to.

Ventspils brīvostas pārvaldē notiek funkcionālais audits, lai optimizētu administratīvos izdevumus un cilvēku resursus. Optimizācijas gaitā darbu zaudējuši jau vairāk nekā 20 cilvēku.

Pēc avārijas dzert nedrīkst – pretējā gadījumā sanāks dārgi maksāt, kā tas gadījies kādam ventspilniekam. Tikmēr cits izdzer pudeli degvīna, sēžas pie stūres un iebrauc grāvī.

Virmo kaislības ap kompensāciju izmaksu mediķiem par darbu paaugstinātas slodzes un riska apstākļos koronavīrusa pandēmijas laikā. Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca saglabā mieru un nepretendē ne uz kādām kompensācijām mediķiem.

Ventspils futbolisti tikuši pie šīs Virslīgas sezonas trešās uzvaras, šoreiz savā laukumā svinot uzvaru 2:1 jau 90. Kurzemes derbijā, turklāt mačā, kuru atkal varēja apmeklēt līdzjutēji.

Eduarda Smiļģa teātra muzejā Rīgā līdz 14. augustam skatāma Latvijas mākslas skolu audzēkņu scenogrāfijas maketu izstāde Melnā kaste, kurā apmeklētājus priecē arī vairāki Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darbi.

Ventas Balss arhīvs

14. augusts
13. augusts
12. augusts
11. augusts
7. augusts
6. augusts
5. augusts
4. augusts