Ventas Balss, 1. jūlijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pagājušajā piektdienā Ventspils Augstskolā atklāja interaktīvu digitālo klasi, kurā var vadīt lekcijas vai būt par klausītāju, atrodoties fiziski jebkurā pasaules nostūrī. Klase ir aprīkota ar mūsdienīgām tehnoloģijām, kuru izstrādē un ieviešanā piedalījās VeA studenti un absolventi.

Aizvadītajās brīvdienās Ventspilī startēja atklātā Rīgas līča regate Gulf of Riga Regatta. Dalībai regatē piereģistrējās rekordliels komandu skaits – 47 – no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Dānijas un Somijas.

Patlaban par vienu no postošākajiem egļu kaitēkļiem tiek uzskatīts astoņzobu mizgrauzis. Tie sevišķi strauji savairojušies pēdējo pāris sezonu laikā.

Latvijas Universitātē tiek veikts pētījums, lai noskaidrotu melnajā plūškokā mītošo mikroorganismu ietekmi uz auga ārstniecisko vielu sastāvu un daudzumu. Iedzīvotāji aicināti ziņot par melnā plūškoka savvaļas atradnēm Latvijā.

Līgo svētkus bijušais ventspilnieks Vairis Jankovskis nu jau sesto gadu pēc kārtas pavadīja ceļā, minot velosipēda pedāļus. Šoreiz kopā ar viņu ceļā no Cēsīm uz Ventspili devās arī viņa brāļi Miks un Jānis.

Daudzi mazie ventspilnieki šobrīd izdzīvo vasaras mirkļus, piedaloties Ventspils Jaunrades nama organizētajā nometnē Atveram pilsētas durvis.

Ventas Balss arhīvs

7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs