Ventas Balss, 26. jūnijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš darbinieki un klienti skaita nedēļas un mēnešus līdz varēs pārcelties uz jaunām telpām. Vasaras saulgriežus viņi nosvinēja sava nākamā nama pagalmā Kuldīgas ielā 4, kur pagaidām norit vēl celtniecības darbi.

Dzelzceļa līnija Liepāja–Ventspils jau sen ir slēgta un demontēta. Tomēr valsts uz tai piegulošajiem zemes gabaliem joprojām sēž kā suns uz siena kaudzes.

Ventspils novadā pārskatāmā nākotnē plāno uzstādīt pasaulē visaugstākos vēja ģeneratorus. Milzīgas turbīnas izaugs vien dažu kilometru attālumā no Ventspils, un jau tagad var prognozēt, ka šīs turbīnas kļūs par dominējošiem ainavu elementiem pilsētas apkaimē.

Vasara beidzot oficiāli sākusies arī Olimpiskā centra Ventspils sporta un aktīvās atpūtas objektos, kas līdz ar drošības pasākumu mīkstināšanu un ārkārtējā stāvokļa atcelšanu gatavi atkal uzņemt apmeklētājus.

Intervija ar Centra sākumsskolas skolotāju Līgu Nēliusu. Skolotāja dažādos veidos cenšas paplašināt bērnu redzesloku un attīstīt viņu talantus. Aizvadītajā mācību gadā pedagoģes darbs novērtēts ar nozīmīgiem apbalvojumiem.

Ventas Balss arhīvs

14. augusts
13. augusts
12. augusts
11. augusts
7. augusts
6. augusts
5. augusts
4. augusts