Ventas Balss, 25. jūnijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspilnieki pamanījuši, ka tūrfirma Dimar Tour aktīvi tirgo braucienu uz Jūras svētkiem Ventspilī, solot tādus pasākumus, kādi, visticamāk, nenotiks.

Šodien savu trešo jaunās sezonas maču aizvadīs FK Ventspils futbolisti, kas savā laukumā uzņems pagājušās sezonas turnīra tabulas kaimiņus Valmieras spēlētājus.

Vecumdienās cilvēks nereti kļūst bezspēcīgs un atkarīgs no līdzcilvēku palīdzības. Agrāk vai vēlāk ikvienam, kas nonācis bezpalīdzīgā stāvoklī, ir jātiek galā ar dilemmu – pavadīt sava mūža nogali valsts iestādē vai lūgt tuvinieku palīdzību.

Kāds Krievijas pilsonis Ventspilī vērsies ar lūgumu piešķirt bēgļa statusu Latvijā, jo dzimtenē viņš tikšot politiski vajāts. Vīrietim tika atteikts.

Iecerēts, ka jau šogad tiks atjaunots unikālais trošu tilts pār Irbes upi, kuru varēs izmantot gājēji un velobraucēji, atdzīvinot tūrismu šajā apkaimē.

Ventspilnieks Normunds Birkhans piepildījis ilgi lolotu sapni un vērienīgā pasākumā Rīgā izrādījis paša darinātu džinsu un kokvilnas apģērbu kolekciju.

Ventas Balss arhīvs

14. augusts
13. augusts
12. augusts
11. augusts
7. augusts
6. augusts
5. augusts
4. augusts