Ventas Balss, 18. jūnijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pirmo šīs sezonas oficiālo maču aizvadījuši FK Ventspils futbolisti, kas Virslīgas atklāšanas mačā viesojās pie RFS, izveidoja daudz labu momentu, tomēr piedzīvoja zaudējumu 0:1.

Šogad starp Ventspils 3. vidusskolas absolventiem ir četri teicamnieki. Par izciliem panākumiem mācībās absolventi saņēmuši apbalvojumus no skolas direktores, Ministru prezidenta, Izglītības un zinātnes un Finanšu ministrijas.

Ar Nacionālā kausa pirmo posmu beidzot startējusi Latvijas motokrosa sezona, tiesa, līdz valsts čempionātam vēl jāgaida gandrīz divi mēneši, jo tas sāksies vien augustā.

Ventspils siltuma lietā bijušo darbinieču attaisnojošais spriedums atcelts un tā vietā viņām piemēroti brīvības atņemšanas sodi.

Zāles pļaušana ir viens no izplatītākajiem vasaras sezonas darbiem. Daži pļaušanas veidi rada lielu troksni, tādējādi traucējot apkārtējo mieru.

Pašvaldības SIA Ventspils reiss trešo gadu pēc kārtas saņēmis augstāko novērtējumu Latvijas Ilgtspējas indeksa izvērtēšanā – Platīna atzinību.

Turpmāk, līdz pat augusta beigām, katru ceturtdienu pusdienlaikā pēc vietējā laika – plkst. 12.33 – Livonijas ordeņa pils pagalmā tiks izšauts no salūtlielgabala. Pirmais šāviens būs dzirdams jau šodien.

Ventas Balss arhīvs

14. augusts
13. augusts
12. augusts
11. augusts
7. augusts
6. augusts
5. augusts
4. augusts