Ventas Balss, 5. jūnijs, 2020

Šīs dienas Laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jaunie uzņēmēji – brāļi Krists un Matīss – krīzes situācijā atrod jaunas iespējas, nevis iemeslus čīkstēšanai. Ventspilnieki attīsta biznesu, kas virzīts uz iekšējo un eksporta tirgu, un operatīvi reaģē uz mainīgo pieprasījumu.

Lai gan pagaidām nav skaidrības par Latvijas basketbola izlases spēļu plāniem vasarai, šonedēļ spēlētāji sanāca uz pirmajiem treniņiem, kas gan šobrīd tiek organizēti pēc brīvprātības principa.

Apledojuma dēļ uz tilta avarējušais ventspilnieks tiesā apstrīd viņam piemēroto brīdinājumu. Tiesa viņu soda ar citu brīdinājumu.

Pateicoties mūsu pilsētas pašvaldības vadības un no Ventspils ievēlēto deputātu kopīgiem pūliņiem, Saeima šonedēļ pārliecinoši atbalstīja priekšlikumu, ka Ventspils jāveido kā atsevišķa valstspilsētas pašvaldība bez tuvējā novada.

Trešdienas rītā p/i Komunālā pārvalde darbinieki, apsekojot pilsētas puķu dobes un tikai dienu iepriekš izvietotos puķu podus un kastes, konstatējuši, ka no tiem jau pazuduši puķu stādiņi, turklāt vandalisms noticis pašā pilsētas centrā.

Kādam ventspilniekam aiz restēm būs jāpavada nākamie 10 gadi un 10 mēneši. Viņš mūsu pilsētā tirgojās ar narkotikām.

Ventas Balss arhīvs

7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs