Ventas Balss, 4. jūnijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Starptautiskā bērnu aizsardzības dienā atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš apmeklētājiem arī šogad bija svētki, pateicoties uzticamiem draugiem un mecenātiem.

Ventspils māksliniecei Mārītei Klušai patīk pārsteigt skatītāju. Izņēmums nav arī šī reize, kad viņa piedāvā izstādi kā vienu darbu – Rezumējums.

Ventspilnieks, modes zīmola NB Jeans izveidotājs Normunds Birkhans nākamajā nedēļā piepildīs vienu no saviem sapņiem – notiks pirmā viņa veidotā džinsu un kokvilnas apģērbu skate.

Konkurencē ar pilsētas kultūras iestādēm, kas nodarbojas ar izklaides un kultūras pasākumu organizēšanu ventspilniekiem un pilsētas viesiem, pievienojas jauns uzņēmums – pasākumu organizēšanas aģentūra SIA Big Event.

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktores vietnieks Oskars Kaulēns apstiprināts par Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas direktoru, tādējādi pametīs darbu Ventspilī.

Pirmā personālizstāde māksliniekam vienmēr ir īpaša. Šādu notikumu Zūrās nesen svinēja Jana Gruntmane, iekārtojot tekstimākslas izstādi Studiju darbi.

Ventas Balss arhīvs

7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs