Ventas Balss, 3. jūnijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

No šī gada mainās Lielās balvas un Balvas kandidātu izvirzīšanas un balsošanas kārtība. Daļēji izmaiņas ieviestas ārkārtējās situācijas dēļ, bet daļēji tādēļ, lai panāktu vienlīdzīgu balsojumu par visiem kandidātiem.

Ventas Balss iepriekšējā mēnesī rakstīja, ka publiskajā telpā parādījusies maldinoša informācija par zemes gabalu Dampeļos, kur it kā nojaukšot laivu novietnes un to vietā celšot ekskluzīvas privātmājas. Šī informācija bija satraukusi to ventspilnieku prātus, kuriem Ventmalā, Tērauda ielas galā, ir šīs laivu būdas.

Tradicionālā Piektdienas vakara pastaiga šoreiz bija savādāka – iedzīvotājus ar skaistu mūziku iepriecināja garāmbraucošs tūristu vilcieniņš. Ventspilī skanēs arī sestdienās.

12. klašu skolēni šonedēļ kārto pirmos centralizētos vidusskolas beigšanas pārbaudījumus. Vairāki skolēni, kaut tas nav obligāti, izlēmuši kārtot arī izvēles eksāmenus.

Šovasar iespēju strādāt skolēniem nodrošinās kā Ventspils pilsētas pašvaldība, tā arī valsts. Vasaras darbam pilsētas pašvaldības atbalstītajās programmās var pieteikties jau no šodienas.

Ventas Balss arhīvs

7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs