Ventas Balss, 2. jūnijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Uzņēmēja Laima Špude veiksmīgi turpina virzīt zīmolu Laimlini. Jau piecus gadus viņa veido dizaina tekstilizstrādājumus, balstoties uz trīs galvenajām vērtībām: darbošanās mīlestība, roku darbs un oriģināls dizains.

Covid-19 krīzes laiks maina prioritātes un vērtības. Tas izpaužas arī nekustamā īpašuma tirgū, kur pēdējā laikā manāma paaugstināta interese par vasarnīcām, lauku mājām.

No šīs nedēļas stājušies spēkā grozījumi rīkojumā par ārkārtējo situāciju valstī, kas paredz mīkstināt arī klātienes sporta treniņu norisi, profesionāļiem ļaujot neievērot divu metru distanci. Tas varētu tuvināt arī dažādu sacensību atsākšanu.

Līdz ar vasaras siltajiem saules stariem, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīcā Ventspilī tiek atsāktas lekcijas topošajiem vecākiem. Lekciju ietvaros tiek piedāvātas dažādas tēmas, kuras sniedz praktiskas zināšanas par dzemdību procesu un zīdainīša aprūpi ikdienā, kā arī māmiņas psiholoģiski sagatavo dzemdībām un mazuļa ienākšanai ģimenē.

Prokurori no vēstures mēslaines izvilkuši pat bijušo Bankas «Baltija» vadību, lai ar tās palīdzību mēģinātu pierādīt Ventspils mēra vainu – un tie nebūt nav dīvainākie liecinieki tiesvedībā, kas ilgst jau kopš 2009. gada.

Ventas Balss arhīvs

7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs