Ventas Balss, 29. maijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Tuvākajos desmit gados slēpošanas kalns Lemberga hūte varētu kļūt par septiņiem metriem augstāks, sasniedzot 65 metru atzīmi. Pilsētas domē tiek izskatīti kalna paaugstināšanas scenāriji.

Administratīvā apgabaltiesa ir atstājusi spēkā Ventspils domes lēmumu, ar kuru SIA Ventkondensāts uzdots nojaukt tai piederošās būves, kas ir bīstamas iedzīvotājiem.

Mazais bizness var iegūt jaunu impulsu, ja izmanto papildu zināšanas un noderīgu informāciju. Vairāki mazie uzņēmumi un pašnodarbinātie ventspilnieki atzīst, ka apmācība palīdzējusi saskatīt un izmantot jaunas attīstības iespējas.

Pagājušās sezonas FK Ventspils kapteinis Jevgeņijs Kazačoks, kurš jau agrāk atklāti stāstījis par savu konfliktu ar klubu un algas maksāšanas īpatnībām, pastāstījis arī par summām, kādas saņēmis skaidrā naudā.

Kristīgās kultūras notikums Baznīcu nakts, kurā ik gadu piedalās arī mūspuses dievnami, šogad notiks attālināti. Ikviens rītvakar aicināts pasākumu norisi vērot tiešraidē.

Nekas nav salīdzināms ar brīdi, kad sezonā pirmoreiz garšas kārpiņām ļauj izbaudīt Latvijā augušu zemeni. Šonedēļ Ventspils tirgū jau var sastapt mūspuses zemeņu audzētājus un iegādāties gardās ogas.

Ventas Balss arhīvs

7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs