Ventas Balss, 22. maijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vēsturiskajā ēkā Kuldīgas ielā 2 jeb Gūtšmita namā drīz sāksies remonta un atjaunošanas darbi. Pēc rekonstrukcijas atjaunotajā ēkā tiks izvietots vienots klientu apkalpošanas centrs, kas darbosies pēc vienas pieturas aģentūras principa.

Sestdien tiks aizvadīti izšķirošie mači pirmajā Latvijas e-Basketbola līgas čempionātā, kurā starp favorītiem ir arī BK Ventspils komanda, kas pamatturnīrā ieņēma otro vietu.

Ventspils ir velobraucējiem draudzīga pilsēta, kas aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvā plašu veloceliņu tīklu vairāk nekā 60 km garumā. Tādējādi arvien vairāk ventspilnieku pārvietojas ar velosipēdiem, ar ko velosezonā jārēķinās autovadītājiem un gājējiem.

Kādam cigarešu kontrabandistam iecerētās peļņas vietā valstij būs jāmaksā teju 66 tūkstošu eiro liela kompensācija. Tāpat viņam būs gadu priekšzīmīgi jāuzvedas.

Šī diena ir īpaša visiem neparasto un kalendāros neierakstīto vārdu īpašniekiem, jo šodien ir viņu vārda diena. Protams, sveicienus saņem arī Emīlijas.

Pakāpeniski tiek atcelti ierobežojumi, kas tika ieviesti, izplatoties koronavīrusam, toskait tagad atkal ir pieejami daudzi ambulatorās un stacionārās ārstēšanas pakalpojumi. Un tomēr jebkuru incidentu veselības aprūpē iedzīvotāji nereti noraksta uz ārkārtējo situāciju.

Ventas Balss arhīvs

30. jūlijs
29. jūlijs
28. jūlijs
27. jūlijs
23. jūlijs
22. jūlijs
21. jūlijs
20. jūlijs