Ventas Balss, 20. maijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ņemot vērā apbedīšanas dinamiku Meža kapos, ir laiks domāt par to paplašināšanu. Ar atlikušo brīvo teritoriju pašreizējos kapos pietiks ne vairāk kā trīs gadus. Pilsētas domes komisijās tiek apspriesti pilsētā lielākās kapsētas attīstības varianti.

Pašreizējā sezonā par galveno lauku viesu māju klientu var kļūt vietējie un Baltijas valstu tūristi. Tādas ir lauku tūrisma uzņēmēju cerības un prognozes. Tomēr, izskanot pat visoptimistiskākajām prognozēm, apgrozījuma un ienākumu samazinājums šajā nozarē šogad ir neizbēgams.

Publiskajā telpā izskanējusi maldinoša informācija par zemes gabalu Dampeļos, kur it kā nojaukšot laivu novietnes un vietā celšot ekskluzīvas privātmājas.

12. klašu skolēniem sākušās konsultācijas gaidāmajiem eksāmeniem. Dažās skolās strapposmā starp mācību noslēgumu un eksāmenu sākumu nosvinēti arī Pēdējā zvana svētkiem.

Ventspils pilsētas Sociālais dienests informē, ka laikā no 18.05.2020. līdz 28.05.2020. no plkst. 10.00 līdz 15.00 tiek atsākta skaidras naudas izmaksa Sociālā dienesta kasēs, ievērojot noteiktos ierobežojumus ārkārtējās situācijas laikā.

14. maijā Ventspils muzeja darbinieki devās uz Meža kapiem nolikt ziedus uz Andreja Šulca kapa, pieminot mākslinieku un muzejnieku, kuram varam pateikties par Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja radīšanu, kā arī Mazbānīša otro dzīvi un citiem ievērības cienīgiem darbiem.

Ventas Balss arhīvs

25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
15. septembris