Ventas Balss, 19. maijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Krievlauku rajonā atklāta nesankcionēta notekūdeņu novadīšana meliorācijas grāvī. Būvniecības administratīvā inspekcija uzsākusi lietvedību un uzdevusi zemes gabala īpašniekam novērst šo pārkāpumu.

Zinātnes un Inovāciju centra būvniecības laikā lietderīgi paredzēt vietas automašīnu stāvlaukumos, kur nākotnē varēs uzlādēt elektromobiļus. Un, lai arī likumdošana pagaidām to neizvirza kā obligātu prasību, pilsētas domē šis priekšlikums rod atbalstu.

UEFA izskata variantus, kā saīsināt kvalifikācijas mačus dalībai jaunās sezonas Čempionu un Eiropas līgas turnīros, kas būtiski varētu ietekmēt arī četru Latvijas klubu, tajā skaitā arī FK Ventspils, startu tajos.

Šopavasar būtiski pieaudzis Būšnieku ezera dabas takas apmeklējumu skaits, padarot to par vienu no pieprasītākajiem tūrisma objektiem Ventspilī.

Ventspils Izglītības pārvalde izsludinājusi vakances vadošos amatos. Tiek aicināti pieteikties pretendenti Ventspils 4. vidusskolas direktora un bērnudārza Zvaigznīte vadītāja amatam.

Aprīļa beigas, maija sākums tradicionāli ir laiks, kad sākas vīngliemežu sezona. Tie tiek ievākti, uzpirkti, audzēti, pārstrādāti Latvijā un arī eksportēti uz ārzemēm. Biznesa ietekme uz gliemežu populāciju dabā ir īslaicīga.

Ventas Balss arhīvs

5. jūnijs
4. jūnijs
3. jūnijs
2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs