Ventas Balss, 14. aprīlis, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils novadā kādā dzīvoklī vecāki bez uzraudzības atstājuši trīs mazgadīgus bērnus, ieskaitot zīdaini. Bērni no ģimenes izņemti.

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas absolventes, Latvijas Universitātes maģistrantūras studentes Līva Kukle, Marija Samoviča un Kristīne Treigūte ieguvušas prestižas stipendijas.

Lai gan arī Junioru attīstības hokeja līgas sezona tā arī netika noslēgta, komandas tajā paguva aizvadīt lielāko daļu maču, bet spēlētāji – iekrāt solīdu statistiku –, un šajā ziņā izcēlās arī Ventas 2002 spēlētāji.

Izsargājoties no koronavīrusa infekcijas izplatības, tirdzniecības un citās vietās pieauguši polietilēna maisiņu, cimdu un plastmasas kārbu izmantošanas apjomi. Līdz ar to ārkārtas situācijas laikā slodze uz dabu ievērojami palielinās.

Pusvārdā aprautajā Latvijas basketbola sezonā vidēji labākais apmeklējums bija valmieriešiem, bet sezonas rekords pieder BK Ventspils – uz maču ar VEF ieradās gandrīz 2000 līdzjutēju.

Pielāgojoties situācijai, šoreiz Digitālajai nedēļai veltīti pasākumi notika tiešraidē. Piecu dienu laikā uzstājās vairāk nekā 20 eksperti, kas runāja par iespējām un izaicinājumiem digitālajā vidē.

Vai vīrusu var dabūt no piena pakas? Vai to kopā ar laikrakstu neatnesīs pastnieks? Vai Covid-19 savā kažokā neslēpj no sētas izmucis kaķis? Atbildes uz šiem jautājumiem sniedz speciālisti.

Ventas Balss arhīvs

2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs
18. jūnijs
17. jūnijs