Ventas Balss, 3. aprīlis, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ikvienam jārēķinās, ka kontakti ar citiem cilvēkiem tagad var nozīmēt, ka jebkurā laikā varat tikt apstiprināts kā Covid-19 slimnieka kontaktpersona. Šādu situāciju šīs nedēļas otrdienā piedzīvoja ventspilnieks Jurijs (vārds mainīts). Viņš saņēma zvanu no Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), kas informēja, ka viņš ir Covid-19 slimnieka kontaktpersona un tāpēc viņam 14 dienas jāpaliek mājās.

Ja vēl pagājušajā nedēļa visai aktīva sportošana notika futbola laukumos Pārventā un Katoļu ielā, tad pēc jauno pulcēšanās ierobežojumu pieņemšanas visas aktivitātes tajās ir beigušās.

Neapšaubāmi, ka veikalu pārdevēji ir viena no riska grupām, kas var saslimt ar koronavīrusu, jo viņi katru dienu kontaktējas ar pircējiem, kuru vidū var būt arī inficētie. Tomēr, ja rodas aizdomas par inficēšanos, pārdevējiem ne vienmēr iespējams veikt bezmaksas testu.

Basketbola sezona noslēgusies, taču, kas notiks pēc tam, kad dzīve atgriezīsies normālās sliedēs, skaidrības nav ne klubiem, ne Latvijas Basketbola savienībai. Iespēju robežās darbs gan turpinās un tikai melnās krāsās nākotne vismaz pagaidām iezīmēta netiek.

Dažādu reliģisko konfesiju ticīgie ļaudis arī ir pakļauti ārkārtas situācijas ierobežojumiem. Dievkalpojumi notiek attālinātā režīmā, grēksūdzes un Svētais vakarēdiens – pēc iepriekšēja individuāla pieteikuma.

Ventspilniece Anna Karpinska ir viena no nedaudzām sieviešu kārtas pārstāvēm, kas Saldus tehnikumā apgūst ugunsdzēsēja glābēja arodu. Viņu raksturo mērķtiecība, drosme un enerģija.

Ventas Balss arhīvs

2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs