Ventas Balss, 2. aprīlis, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Olimpiskā centra Ventspils viesnīca saņēmusi uzvarētāja diplomu konkursā Latvijas labākais tirgotājs 2019, kurā šoreiz piedalījās 215 objekti no visas valsts, bet finālā nonāca vien 24, tajā skaitā vien piecas viesnīcas un viesu mājas.

Latvijas Volejbola federācijas valde pieņēma lēmumu par Latvijas čempionātu 2019./2020. gada sezonas slēgšanu, čempionus nepasludinot, tomēr vietu sadalījumu nosakot pēc regulārā čempionāta rezultātiem.

Balstoties uz Ministru kabineta izsludināto ārkārtējo situāciju visā valstī, šobrīd Ventspils Jaunrades namā pārtrauktas klātienes interešu izglītības nodarbības, taču, sākot ar 1. aprīli plānots uzsākt attālināto mācību procesu.

Kuldīgas novada zemnieks Modris Vilerts-Vilgers dalās pārdomās par Ventspils tirgū gūto pieredzi un aicina citus tirgotājus šajā laikā būt īpaši piesardzīgiem.

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā publicētajiem datiem 30. martā, ir apstiprināts pirmais Covid-19 saslimšanas gadījums Ventspilī.

Ventspils Sociālais dienests, pielāgojoties valsī izsludinātajai ārkārtējai situācijai, ir pārkārtojis savu darbību un piedāvā atbalstu krīzē nonākušajiem.

Ventas Balss arhīvs

2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs