Ventas Balss, 1. aprīlis, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vietējā tekstiluzņēmumā SIA Leras pēc Ventspils slimnīcas un pilsētas pašvaldības pasūtījuma dienā top vairāki simti vairākkārt lietojamo sejas aizsargmasku.

Saskaņā ar sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS šā gada februārī veiktās telefonaptaujas rezultātiem 83% aptaujāto Ventspils iedzīvotāju atzinīgi vērtē pilsētas domes darbību, tajā skaitā teju 14% aptaujāto norādījuši, ka domes darbu vērtē ļoti pozitīvi.

Pilsētas dome līdzfinansē privatizētu daudzdzīvokļu namu teritoriju labiekārtošanu. Apgaismojuma atjaunošanai pagalmos dzīvokļu īpašniekiem jāsedz tikai 25% no projekta izmaksām.

Neatļautas izgāztuves pilsētas teritorijā – tas ir administratīvs pārkāpums. Lai noteiktu vainīgos, kas piegružo dzīvojamo teritoriju, pie lietas ķeras Pašvaldības policija un Būvniecības administratīvā inspekcija.

Uz prāmja, kas svētdienas vakarā ieradās ar speciālu reisu no Zviedrijas, starp pasažieriem bija arī desmit Ventspils un novada iedzīvotāju. Visiem pasažieriem ir obligāta 14 dienu pašizolācija, kuras ievērošanu kontrolē Valsts policija.

Valdība apstiprina kritērijus dīkstāves pabalsta un nodokļu brīvdienu saņemšanai ikvienas nozares uzņēmumam.

Ventas Balss arhīvs

2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs