Ventas Balss, 27. marts, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šonedēļ pieņemts lēmums pārcelt Tokijas olimpisko spēļu norisi. Pasaules lielākais sporta forums varētu notikt nākamajā gadā, bet precīzi datumi vēl nosaukti netiek.

Šajā sarežģītajā laikā, kad mazais bizness daudzās nozarēs tiek slēgts, citi uzņēmēji tieši otrādi – paplašinās. Šonedēļ Pārventā tika atvērts jauns veloveikals, kura īpašnieks uzskata, ka velosipēds ir labākais līdzeklis pret visiem vīrusiem.

Ventspils Pašvaldības policija ārkārtas situācijas laikā intensīvāk patrulē ielās, kas iedzīvotājos rada drošības sajūtu. Biežāk nākas izbraukt uz sadzīviskiem strīdiem.

Šorttreks ir viens tiem sporta veidiem, kurā sezona aprāvās pirms svarīgākajiem mačiem – pasaules čempionāta un jauniešu Eiropas kausa fināla –, tomēr tajā arī pagūts paveikt pietiekoši daudz lietu, lai būtu, uz ko atskatīties.

Kopš visā valstī izsludināts ārkārtas stāvoklis, ikdiena krasi mainījusies arī atbalsta centrā Cimdiņš, tā klientiem un viņu ģimenēm.

Saistībā ar ārkārtējas situāciju valstī, Ventspils pilsētas Sociālā dienesta darbinieki sadarbībā ar Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldi apzinājuši un sazinājušies ar ģimenēm, kuru bērni skolās līdz šim saņēma brīvpusdienas, lai informētu par ēdināšanas iespējām ģimenēm un viņu bērniem, kuriem ir trūcīgā vai maznodrošinātās ģimenes statuss.

Ventas Balss arhīvs

1. oktobris
30. septembris
29. septembris
25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris