Ventas Balss, 20. marts, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils novada kokapstrādes uzņēmums OliRiki šajā satraukumu pilnajā laikā nolēmis iepriecināt ģimenes, kurās ir mazi bērni, un dāvināt 50 pašu saražotas attīstošās spēles.

Globāli izplatoties koronavīrusam Covid-19, Ventspilī slēgtas publiskās iestādes, daudzi restorāni, kafejnīcas. Dīkstāvē nonākusi visa tūrisma nozare. Iedzīvotājiem samazinās ienākumi, daudzi baidās, ka tiks atlaisti. Valdība ievieš aizsardzības mehānismu pret atlaišanu un ienākumu samazināšanās kompensācijas.

Lielā daļā Eiropas jau pārtraukti nacionālie čempionāti basketbolā, bet Spānijā, kurā šo sezonu aizvada ventspilnieks Toms Leimanis, sezonā izsludināts pārtraukums, bet gala lēmuma vēl nav.

Milzu popularitāti izpelnījies sauklis: lūdzu, paliec mājās! Visiem, kas atgriezušies Latvijā no jebkuras pasaules valsts, 14 dienas obligāti jāievēro pašizolācija. To klaji ignorējot, var iestāties administratīvā vai kriminālatbildība.

Ventspilniekam Marekam Mitenam nesen noslēdzās trešā sezona ASV studentu hokejā, turklāt tā bija pirmā, kad viņam bija jāuzņemas komandas galvenā ripu ķērēja pienākumi.

Ventas Balss arhīvs

5. jūnijs
4. jūnijs
3. jūnijs
2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs