Ventas Balss, 19. marts, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils pakāpeniski pierod pie dzīves jaunajos ārkārtējās situācijas apstākļos. Pilsētas pašvaldības darbu koordinē domes paspārnē izveidota Krīzes vadības grupa.

Otrdien agri no rīta Ventspilī ieradās prāmis no Zviedrijas, nogādājot mājās Latvijas repatriētos iedzīvotājus. Ventspils brīvostas pārvalde parūpējās par to, lai visi pasažieri pēc iespējas ātrāk nokļūtu dzīvesvietās, neizmantojot sabiedrisko transportu.

Visā pasaulē šobrīd karantīnā jeb mājas arestā atrodas tūkstošiem cilvēku. Tādi ir arī Ventspilī. Vaicājām, kā viņi tur nonāca un cik viegli ir atrasties izolācijā.

Šogad Ventspilī, salīdzinot ar citiem gadiem, ir pieaudzis Valsts policijā reģistrēto velosipēdu zādzību skaits.

20. martā būs pavasara saulgrieži, kas iezīmē astronomiskā pavasara sākumu. Katra diena kļūs arvien garāka, bet nakts – īsāka.

Veikalos un citās tirdzniecības vietās pulcējas visvairāk cilvēku arī ārkārtas situācijā. Rūpējoties par pārdevēju un pircēju veselību, Ekonomikas ministrija un tirgotāji vienojušies par obligātas prasības ieviešanu – starp pircējiem jābūt divu metru distancei. Ventspils veikalos šie noteikumi tiek ievēroti.

Ventas Balss arhīvs

25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
15. septembris