Ventas Balss, 18. marts, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pašreizējā ārkārtas situācijā, kas izsludināta saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatīšanās ierobežošanu, un pēc valdības pieņemto drošības pasākumu pastiprināšanas mainās dzīves ritms daudzās jomās.

Lai gan Eiropā nenotiek faktiski nekādi sporta pasākumi, Londonā risinās Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrs, kurā startē arī ventspilnieks Nikolajs Grišuņins, diemžēl izstājoties jau pirmajā kārtā.

Ventspilī piektdien un sestdien negaidīti uzsniga sniegs, kas lieliem un maziem ļāva nodoties ziemas priekiem, tostarp būvējot sniegavīrus.

Trīs interesantas personības – Adriāna Kauliņa, Ilze Samīte un Dmitrijs Petrenko, piedaloties sarunu vakarā Pāri robežām, dalījās savas pieredzes stāstos.

Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte un Latvijas Dabas fonds aicina iedzīvotājus dalīties ar fotogrāfijām, kurās redzamas sezonālas norises dabā.

Bijusī rīdziniece Baiba Degute tieši Ventspilī ļāva atraisīties savai fantāzijai un nodarboties ar dažādu priekšmetu tamborēšanu, turklāt viņa kopā ar draudzeni Ievu izveidoja tamborklubiņu.

Ventas Balss arhīvs

25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
15. septembris