Ventas Balss, 13. marts, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šā gada divos mēnešos Ventspils brīvostas kravu apgrozījums samazinājies par 38%, salīdzinot ar līdzīgu pagājušā gada posmu. Galvenais iemesls kravu apgrozījuma kritumam saistāms ar vērā ņemamām izmaiņām akmeņogļu pārkraušanā.

Jau šovakar Valmierā tiks aizvadīta pirmā jaunās futbola Virslīgas sezonas spēle, bet FK Ventspils šo čempionātu uzsāks svētdien, kad viesosies pie viena no pēdējo gadu principiālākajiem pretiniekiem RFS.

Bez īpašas panikas, tomēr piesardzības pasākumus saistībā vīrusu Covid-19 ievieš arī mūsu pilsētā. Atsevišķās sabiedriskās vietās ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi. Skolās regulāri dezinficē telpas un apsver nepieciešamību ierobežot ārzemju braucienus brīvlaikā.

Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldē izvērtēts pagājušajā gadā paveiktais, kā arī apbalvoti labākie darbinieki.

Mērījumi rāda, ka labvēlīgo vēju dēļ Staldzenes stāvkrasts pēdējos divos gados nobrūk mazāk. Tomēr šobrīd netālu no centrālajām kāpnēm iezīmējies neliels potenciāls nogruvums.

Ventspilī šoziem pārspēti ne tikai siltuma, bet arī vēja ātruma un plānākās sniega segas rekordi. Tuvu būts arī nokrišņu rekordam.

Arī šī gada vasarā vecāko klašu skolēniem būs iespēja strādāt. Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina pieteikties darba devējus, kuri gatavi īslaicīgi nodarbināt jauniešus.

Ventas Balss arhīvs

25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
15. septembris