Ventas Balss, 28. februāris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspilnieces Monta, Oksana un Vlada pirmoreiz satikās savas dzīves pirmajās dienās Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā. Visas trīs meitenes piedzima 29. februārī.

Rīt dalību Latvijas–Igaunijas līgas čempionātā atsāks BK Ventspils basketbolisti, kas savā laukumā uzņems Avis Utilitas no Raplas, mēģinot atgriezties uz panākumu takas.

Vairāku Ventspils brīvostas pārvaldes iepriekš, pirms to pārņēma valsts, plānoto vides objektu nākotne nav zināma. Pilsētas dome lemj, vai ir iespējams izglābt projektus un cik lielā apjomā tos var īstenot.

Lielās mūzikas balvas ceremonijā nominācijā Gada koncerts par uzvarētāju pasludināts ērģelnieces Ivetas Apkalnas solokoncerts 27. jūlijā Ventspils koncertzālē Latvija.

Ventspils novada sieviešu volejbola komanda šajā sezonā startē Tautas volejbola līgā, kuras pirmo posmu noslēdza otrajā vietā, tā arī garantējot iespēju startēt izslēgšanas spēlēs.

Lībiešu sabiedriskās organizācijas pagājušajā nedēļā iesniegušas vēstuli Nemateriālā kultūras mantojuma padomei, tā paužot vēlmi nominēt Lībiešu kultūrtelpu iekļaušanai UNESCO sarakstā.

Ventas Balss arhīvs

3. aprīlis
2. aprīlis
1. aprīlis
31. marts
27. marts
26. marts
25. marts
24. marts