Ventas Balss, 21. februāris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Janvāra algas izmaksa kavēta uzņēmumos Ventspils tirdzniecības osta, Kālija parks, Ventspils Port Services, kas nodrošina iekraušanas un izkraušanas operācijas, un virknē mazāku kompāniju, kas apkalpo uzskaitītos uzņēmumus.

Šovakar savu pirmo Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēli, savā laukumā uzņemot bosniešus, aizvadīs Latvijas basketbola izlase, kurā iesaukti arī trīs BK Ventspils spēlētāji.

Ar entuziasmu un apņēmību ieviest jaunus piedāvājumus darbu uzsākusi nesen amatā apstiprinātā Ventspils Jaunrades nama direktore Vita Hermansone.

Pilsētas čempionātā kērlingā noslēdzies regulārais turnīrs un noskaidrojušās komandas, kas turpinās cīņu par titulu, kā arī tas, ka pašreizējiem čempioniem Ventspils novada vīriem kausa nosargāšanai būs nepieciešamas trīs uzvaras.

Plašas diskusijas izraisījis Latvijas Televīzijā demonstrētais sižets par ventiņu valodu. Daudzi to uztvēruši kā nepieļaujamu mēģinājumu izskaust vietējo izloksni.

Ventspils Pārventas bibliotēkā brīvprātīgo darbu uzsācis francūzis Žakobs Eliots Deleruā (Jacob Eliot Deleroix). Viņš organizēs dažādus pasākumus un interesentiem mācīs franču valodu.

Latvijas komandu čempionātā novusā atlikusi tikai viena spēļu kārta, kurā svarīgi uzdevumi jārisina abām mūsu novusa kluba komandām – Ventspilij jānosargā tituls, bet Kursai MRU vieta Virslīgā.

Ventas Balss arhīvs

7. aprīlis
3. aprīlis
2. aprīlis
1. aprīlis
31. marts
27. marts
26. marts
25. marts