Ventas Balss, 20. februāris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pazaudētas sudraba ķēdītes dēļ kāds piedzēries vīrietis tik ļoti nokaitinājis policijas darbiniekus, ka rezultātā pats ticis aizturēts un ievietots izolatorā.

Treniņnometni Turcijā noslēguši FK Ventspils futbolisti, kas no siltajām zemēm atvadījās labā noskaņojumā, jo pēdējā pārbaudes spēlē tika pieveikta Krievijas Premjerlīgas komanda Akhmat.

Svētā Valentīna dienā tirdzniecības centrā Tobago notika šogad otrais skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus Cits bazārs. Gadatirgū piedalījās 26 mācību uzņēmumi no septiņām Ventspils, novada un Rīgas skolām.

Ventspils olimpiskās vienības vieglatlēts Ruslans Smolonskis ar jaunu personisko rekordu uzvarējis Spānijas čempionātā soļošanā 50 km distancē, pietuvojoties arī dalībai Tokijas olimpiskajās spēlēs.

Ar jaunām idejām un iecerētām aktivitātēm darboties atsākusi Ventspils Augstskolas kafejnīca Panorāma. Ēdināšanas iestāde tikusi pie jauniem saimniekiem.

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 11. klases audzēknis Rihards Anšics ir nopietni aizrāvies ar uzņēmējdarbības principu izpēti. Šim mērķim viņš velta katru dienu, krājot vērtīgu pieredzi dažādās nometnēs, jauniešu līderības programmā un citos projektos. Rihards ir pārliecināts, ka reiz izveidos savu uzņēmumus, kam būs progresīvi risinājumi kokapstrādes jomā.

Ventas Balss arhīvs

30. oktobris
29. oktobris
28. oktobris
27. oktobris
23. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris