Ventas Balss, 18. februāris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

FIBA Eiropas kausa ceturtdaļfinālā marta sākumā BK Ventspils paplašinās savas zināšanas par Turcijas basketbolu, pirmo reizi tiekoties ar Bahcesehir Koleji, kas šosezon debitēja starptautiskā arēnā.

Kriminālvajāšanai prokuratūrai nodota kāda zādzības lieta. Kamēr policija noskaidroja vainīgo, viņš jau bija paspējis nokļūt cietumā par citu noziegumu.

Siltā ziema Eiropas ziemeļos, visticamāk, ietekmējusi arī gājputnu migrācijas ciklu. Saņemtas ziņas, ka Latvijā pamanīti pirmie pavasara migranti.

Ventspils Augstskolas zinātnieki laiduši klajā rakstu krājumu par izcilo Latvijas inženieri Frīdrihu Canderu, kurš bija viens no tiem, kas veidoja pirmo raķeti ar šķidro degvielu un sapņoja par lidojumiem uz Marsu.

Valsts drošības dienests uzsācis kriminālprocesu saistībā ar slēpto videokameru un ierakstošās tehnikas uzstādīšanu un izmantošanu Ventspils brīvostas pārvaldes telpās.

Ventspils Centra sākumskolas audzēkņi Marta Megne un Rihards Megnis ir starptautiskā bērnu mākslas konkursa Lidice 2020 Latvijas kārtas laureāti. Viņu darbi tiks sūtīti uz Čehiju.

Ventas Balss arhīvs

7. aprīlis
3. aprīlis
2. aprīlis
1. aprīlis
31. marts
27. marts
26. marts
25. marts