Ventas Balss, 14. februāris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Nolemts Briežu dārzu Ventspilī saglabāt. Ir vairāki interesenti, kas vēlas to iegādāties un pilnveidot jaunā un labākā kvalitātē.

Trešdien visā Latvijā norisinājās ikgadējā Ēnu diena. Ventspilī vakances piedāvāja vairāk nekā 30 uzņēmumi un iestādes, sniedzot skolēniem iespēju iepazīties ar vairākiem desmitiem dažādu profesiju.

Cīņu par atgriešanos Junioru attīstības hokeja līgas pirmajā vietā turpina Ventas 2002 hokejisti, kuriem šīs nedēļas nogalē gaidāma vizīte Zemgalē, bet vārtsargam Marekam Mitenam priekšā divi svarīgi mači, lai nostiprinātos konferences izslēgšanas spēļu zonā.

Tiesa regulāri izskata lietas par automašīnas stūrēšanu bez vadīšanas tiesībām. Viens no tiesājamiem, gada laikā pieķerts ceturto reizi.

No šī gada pensiju 2. līmeņa dalībnieki var izvēlēties, kam atstāt savu uzkrājumu – valstij, mantiniekiem vai konkrētām personām. Vairums atstāj mantiniekiem, lai gan atsevišķos gadījumos izdevīgāk atstāt uzkrājumu valstij.

Ventspils šaha meistarkandidāts Jānis Isakovs kļuvis par uzvarētāju Latvijas čempionāta Kurzemes atlases sacensībās, līdz ar to jau nodrošinot tiesības aprīļa beigās startēt finālturnīrā.

Ventas Balss arhīvs

18. jūnijs
17. jūnijs
16. jūnijs
15. jūnijs
11. jūnijs
10. jūnijs
9. jūnijs
8. jūnijs