Ventas Balss, 29. janvāris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Padomju laika modele un modes dizainere Asnate Smeltere daudziem saistās ar jaunību vai bērnību, tāpēc pasākums Pārventas bibliotēkā pulcēja daudzus viņas talanta cienītājus.

Viena no skolēnu mācību darba formām ir projektu izstrāde. Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas audzēkņi savus projektus prezentēja ikvienam interesentam.

Šovakar Nīderlandē BK Ventspils basketbolisti aizvadīs FIBA Eiropas kausa otrā posma priekšpēdējo spēli, bet šis mačs būs svarīgs cīņā par pirmo vietu apakšgrupā.

Kādam ventspilniekam draud cietumsods par briežu raga nozagšanu no Ventspils Digitālā centra fotostūrīša pagājušā gada Jāņos.

Valdība plāno ar reģionālo pasākumu palīdzību panākt, ka līdz 2027. gadam Latvijā atgriežas 8000 remigrantu. Lai šis process noritētu sekmīgāk un aktīvāk, svarīgs ir pašvaldības un darba devēju atbalsts, uzskata remigrācijas koordinatori.

Ungārijas pilsētā Debrecenā aizvadīts Eiropas čempionāts šorttrekā, kurā Spara sportisti tika gan pie personiskajiem rekordiem, gan rekordaugstām kopvērtējuma vietām.

Ventas Balss arhīvs

30. septembris
29. septembris
25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris