Ventas Balss, 28. janvāris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jau 12. reizi pasniegtas Ventspils Gada atzinības sportā balvas, bet labāko sportistu nominācijā otro gadu pēc kārtas triumfēja svarcēlāja Rebeka Koha un basketbolists Kārlis Lasmanis.

Tiesas spriedumi pieņemti trijās krimināllietās, kas saistītas ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti caur Ventspils ostu. Sodīts arī kāds dokumentu viltotājs.

Augstas klases sportistu sagatavošanas centrs Ventspilī vēl nav saņēmis Izglītības un zinātnes ministrijas finansējumu, kas radījis bažas par tā tālāko darbību, tomēr valsts plāni par tā atbalstu nav mainījušies un nauda būs.

Galvenajā bibliotēkā atklāta Aritas Strodes-Kļaviņas fotogrāfiju izstāde Neērtie bērni. Bildēs iemūžinātas ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

12. februārī visā Latvijā norisināsies tradicionālā Ēnu diena, kuras laikā skolēni varēs iepazīt izvēlēto profesijas pārstāvju darba specifiku.

Puzes pagasta kultūras nama vadītāja Līga Galdiņa kopā ar 808. Puzes mazpulka mazpulcēniem ik pēc diviem gadiem aicina piedalīties 1991. gada barikāžu dienu atceres pasākumā.

Ventas Balss arhīvs

30. septembris
29. septembris
25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris
17. septembris